O nas

SILS CENTRE GLIWICE

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 1999r.
"Uprzejmie informujemy, że Zarządy Spółek Assembly Centre Gliwice sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach i Sils Center Gliwice spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach podjęły decyzję o połączeniu obu spółek.
Szczegółowy Plan Połączenia Spółek zamieściliśmy poniżej:
Pobierz pdf

SILS Centre Gliwice Sp. z o. o. to:

tworzenie i obsługa magazynów tworzenie infrastruktury
 
najwyższa jakość i bezpieczeństwo usług bezpieczeństwo
 
iso

Zarządzanie jakością oznacza dla nas więcej niż po prostu spełnienie umownie uzgodnionych wymagań. Jest to nieodzowny element naszej firmowej filozofii.

SILS Centre Gliwice Sp. z o. o.pracuje zgodnie z systemem zarządzania jakością i środowiskiem zgodny z normami:

  • ISO 9001
  • ISO TS 16949
  • ISO 14001

Używamy narzędzi kontrolnych, które gwarantują praktycznie stuprocentową niezawodność procesów poprzez dokumentację zgodności procesów z normami jakościowymi.

Aby mieć pewność, ze nasi klienci mogą polegać na jakości naszej pracy, monitorujemy wszystkie organizacyjne, komercyjne jak i techniczne działania naszych pracowników. Planujemy, zarządzamy i kontrolujemy - dzięki temu mamy pewność, ze na naszych usługach można polegać!

 

Od lat SILS Centre Gliwice Sp. z o. o. dowodzi jakości swoich usług we własnych tzw. service centers jak i w tzw. industrial supplier parks. SILS Centre Gliwice Sp. z o. o. nie jest związany z żadnym producentem co daje niezależność potrzebną, aby wszystkim zainteresowanym zapewnić korzyści, których oczekują i na które zasługują.

 
 
Misją naszej firmy jest zmienianie idei w rzeczywistość. Misję tę od 10 lat konsekwentnie realizuję wraz z moją załogą. Portowa 74 to dziś świetnie zaprojektowana idea, którą jutro wraz z Państwem zmienimy we wspólny sukces.
Zapraszam do współpracy!